Memories in Bali – Hardsub PL

Fabuła

Jung Jae Min (Jo In Sung) to młody i bogaty mężczyzna, którego nie obchodzi nic prócz tego, żeby zawsze świetnie się bawić. Jest zaręczony z Choi Young Joo (Park Ye Jin), która wybrała zdobycie pokaźnego majątku poprzez zaślubiny zostawiając na pastwę losu swoją miłość, Kang In Wook (So Ji Sub). Chłopak, który wywodzi się z rozbitej, biednej rodziny nie miał jej nic do zaoferowania. Aby zapomnieć o ukochanej, prosi w swojej firmie o przeniesienie do oddziału na Indonezyjskiej wyspie Bali. Nie spodziewa się, że Young Joo o nim nie zapomniała… Kobieta zjawia się na Bali, aby ostatni raz nacieszyć się swoją miłością. Tymczasem Jae Min dowiaduje się, gdzie zniknęła jego narzeczona i podąża za nią. Jae Min chcąc zabawić się kosztem swojej narzeczonej i jej byłej sympatii postanawia, że w 3 zwiedzą wyspę. Ich przewodniczką zostaje Lee Soo Jung (Ha Ji Won), która wyjechała na Bali, aby zarobić pieniądze na spłatę pokaźnej sumy, którą jej brat pożyczył od mafii. Dziewczynę całe życie prześladuje pech, dlatego marzy o zdobyciu bogatego męża i życiu w luksusie.

Spotkanie tej czwórki na Bali odmieni ich życia na zawsze…

Lee Soo Jung dosięga kolejne nieszczęście. Dziewczyna wraca do Korei kupując za ostatnie pieniądze bilet lotniczy. W samolocie znów spotyka się z Kang Ji Wook, którego wcześniej mylnie uważała za bogatego mężczyznę. Para narzeczonych także powraca do kraju. Jae Min wie, że Young Joo go nie kocha, ale nawet specjalnie go to nie obchodzi. 

Parę dni później okazuje się, że Kang Ji Wook wraca do pracy w głównej siedzibie swojej firmy do zespołu, którym dowodzi Jae Min. Lee Soo Jung za to ma nadzieję, iż Jae Min będzie mieć dla niej jakąś ofertę pracy, jednak mężczyzna odsyła ją z pustymi rękoma. Późniejsze przypadkowe spotkania sprawią, iż Jae Min zacznie pomagać Soo Jung. Tak samo jak Kang Ji Wook, który zostanie sąsiadem kobiety. Tworzy się niebezpieczny trójkąt, gdyż zaborczy Jae Min, który zawsze dostaje to co chce, coraz bardziej pożąda Soo Jung, która opiera mu się jak dotąd żadna inna kobieta. Także Kang Ji Wook zacznie czuć do Soo Jung coś więcej…

Jaką przyszłość czeka tę trójkę? Czy Choi Young Joo zareaguje na nową zachciankę swojego narzeczonego? Czy też dowie się, że jej wielka miłość już zapomniała o niej dla innej kobiety? Czy Soo Jung poświęci się dla zdobycia majątku, czy jednak wybierze spokojne, choć raczej skromne życie?

Jedno jest pewne – całą czwórkę czeka trudny czas pełen ciężkich chwil…

Podstawowe informacje:

  • Tytuł oryginalny: 발리에서 생긴 일 / Memories in Bali
  • Gatunek: melodramat
  • Liczba odcinków: 20
  • Czas trwania odcinka: 55-63 minuty
  • Nadawca: SBS
  • Emisja: 03.01.2004 – 07.03.2004
  • Ocena blogu KimchiDrama: 97/100

Informacje o wersji PL:

RAW zaczerpnięty z wersji DVD. Hardsuby w formacie mp4.

Tłumaczenie: Jordi

Korekta: agas (BAKA Fansubs)

Linki do hardsubów:

Odcinek 1

Odcinek 2

Odcinek 3

Odcinek 4

Odcinek 5 – wkrótce

Odcinek 6 – wkrótce

Reklamy

17 responses to “Memories in Bali – Hardsub PL

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: